آپدیت بازی Nioh: Complete Edition منتشر شد

به‌روز رسانی نسخه ۱.۲۱.۰۱ بازی Nioh: Complete Edition با حجم ۴۳۴ مگابایت بر روی شبکه استیم منتشر شد. این به‌روز رسانی تغییرات زیادی را در بازی ایجاد نکرده و فقط مشکل ذخیره نشدن تنظیمات لانچر بازی را حل می‌کند.

بازی Nioh

لانچر بازی تنها راه برای انتخاب وضوح تصویر و نرخ فریم ریت دلخواه در کنار دیگر تنظیمات است. منو داخل بازی Nioh: Complete Edition تمام تنظیمات موجود در لانچر بازی را نمایش نمی‌دهد به همین دلیل این باگ بسیار آزاردهنده بود.

Nioh در زمینه داستان و روایت آن بسیار عالی عمل می کند و برخلاف سری که از ان الهام گرفته است یعنی سری سولز، داستان و روایت سرراست تر و واضح تری دارد و به مانند عناوین سولز پایه ان بر اساس برداشت شخصی نیست. این عنوان داستان ویلیام (شخصیت اصلی بازی) را دنبال می کند که بر اساس شخصیت شوالیه بدنام انگلیسی یعنی “William Adams” بنا نهاده شده است.

بازی Nioh

خلق دنیایی بر اساس ژاپن فئودال و خانه های قدیمی ژاپنی و محیط های کلاسیک و لباس های مخصوص این کشور و ترکیب این محیط با هیولاهایی مخوف و کاملا فانتزی که بهترین طراحی های ممکن را دارند کار بسیار سختی بوده است که تیم نینجا به خوبی از پس آن برامده است و از لحظه لحظه حضور خود در دنیای این بازی لذت خواهید برد و به یاد شاهکارهای سری سولز می افتید، البته با شخصیتی کاملا مجزا و بدون تقلید.

لیست تمام تغییرات بازی بعد از دریافت این به‌روز رسانی:

  • برطرف شدن مشکل ذخیره نشدن بازی در صورتی که اسم شما در بازی شامل یک یا دو کارکتر دو بایتی باشد.
  • برطرف شدن مشکل ذخیره نشدن لانچر بازی در صورتی که قبلا بازی Nioh را اجرا نکرده باشید.
  • برطرف شدن مشکل مربوط به رده بندی Glory Contributed در نبرد قبیله‌ها.
  • رتبه‌بندی در بازی بازنشانی خواهد شد، اما مقدار Glory اصلی شما در صورتی که Glory جدید به‌دست آورید روی سرورها ذخیره خواهد شد.

Nioh به طور کامل و بدون لحظه ای شک ارزش خرید و تجربه کردن را داراست، اما برای چه کسانی؟ دوست داران و علاقمندان سری سولز و بلادبورن که این عناوین را به پایان رسانده اند و مشکل خاصی با این بازی ها نداشته اند باید بدون درنگ به سراغ Nioh بروند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *