امتیازات بازی سوپر ماریو: اودیسه Super Mario Odyssey ، ظهور یک شاهکار

بازی سوپر ماریو: اودیسه ( Super Mario Odyssey ) امروز به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده و مخاطبان خود را غافلگیر کرده است.

 بازرترین ویژگی بازی، کلاه ماریو است که «کپی» (Cappy) نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا کنترل دیگر جانوران و موجودات در بازی را به‌دست بگیرید.

نقدها و نمرات بازی Super Mario Odyssey طی دو یا سه روز گذشته انتشار خود را آغاز کردند و دیروز بود که نمرات کامل، یا نزدیک به کامل منتقدان به بازی نشان داد که انگار دوباره با شاهکاری دیگر از مجموعه بازی‌های «ماریو» روبرو هستیم. بازی Super Mario Odyssey اولین بازی از مجموعه بازی های ماریو است که روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود و سبک گیم‌پلی پلتفرمر سه‌بعدی در بازی‌های Super Mario 64 و Super Mario 3D World را با کمی تغییرات و توسعه برگردانده است. مثل بازی‌های مذکور، شما در این بازی نیز به دنیاهای مختلفی می‌روید که هر کدام طراحی دشمنان و ویژگی‌های خاص خود را داراست. بازرترین ویژگی بازی، کلاه ماریو است که «کپی» (Cappy) نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا کنترل دیگر جانوران و موجودات در بازی را به‌دست بگیرید.

لیست امتیازات منتشر شده بازی تاکنون:

بازی Super Mario Odyssey امروز، ۵ آبان ۱۳۹۶ شمسی و ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی، به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده و هم‌اکنون در دسترس است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *