برای بازی آنلاین تخته نرد در محیط کامپیوتر، در وبسایت تخصصی تخته نرد امجی جفت شش MGJoft6، می توانید از قسمت اتاق بازی به صفحه مورد نظر برای بازی آنلاین تخته نرد با بازیکنان واقعی در دیگر کشور ها هدایت شوید.

کلیک کنیداتاق بازی

اگر با موبایل بازی میکنید، برای دانلود بازی تخته نرد اندروید و iOS آنلاین  Backgammon Live 2019: Free & Online بر روی لینک زیر کلیک کنید. وهمچنین می توانید نقد این بازی را از اینجا مطالعه بفرمایید.

کلیک کنیدبازی اندروید و iOS

  

 مقالات تخصصی تخته نرد  

در کنار شما خواهیم بود…

 این مجموعه با هدف سرگرمی سالم می کوشد در راستای چهارچوب موازین شرعی و قانونی و همچنین ورود به دنیای زیبا و گسترده بازی های کامپیوتری اوقاتی خوش را برای گیمر ها فراهم سازد. قطعا اگر نگاه ما به دنیای بازی به عنوان هنر هشتم اندکی تغییر کند، با توجه به استعداد های فوق العاده در کشور عزیزمان ایران، خواهیم توانست در کوتاه مدت به موفقیت های جهانی دست پیدا کنیم.

بازی تخته نرد، بعنوان یک بازی سنتی ایرانی ( که در بسیاری از کشورها بازی می شود ) همواره در ایجاد حال خوب، نقش بسزایی در جمع های خانوادگی و دوستانه داشته است. برا اینکه با ذهنیت و خط مشی ما نسبت به این بازی آشنا شوید پیشنهاد میکنم مقاله مزیت بازی های آنلاین تخته نرد، به بازی های فیزیکی ( بازی در دنیای واقعی ) را مطالعه بفرمایید.

همچنین  کاربران دسکتاپ ، می توانند در قسمت فوتر بصورت آنلاین از دو بازی فوق العاده کمپانی مینی کلیپ ( به انگلیسی MINI CLIP ) بازی جذاب بیلیارد آنلاین ۸pool و فوتبال آنلاین به سبک ایر هاکی Soccer Stars  لذت ببرید. ( این بازی ها مناسب برای اجرا در مروگر های تلفن همراه نمی باشد. )

10 Responses

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *